To samo on može! Ibrahimović već postigao prvenac za Milan, pa udario golmana - saigrači su ostali totalno šokirani kada su videli gde je otišao sa utakmice /video/

Sportal blic 03.01.2020  |  Petar Lazić
To samo on može! Ibrahimović već postigao prvenac za Milan, pa udario golmana - saigrači su ostali totalno šokirani kada…

Pravi blickrig imao je Zlatan Ibrahimović na prijateljskoj utakmici Milana i Rodensea koja se igrala u petak, a završena je rezultatom 9:0.

Stasiti napadač je dan nakon potpisivanja ugovora odigrao prve, nezvanične, minute po povratku u i postigao gol i asistirao. je te dve stvari uradio u razmaku od par minuta. Igrao je samo prvo poluvreme, upisao se među strelce nakon što ga je odlično uposlio Davide Kalabrija za 3:0. Nedugo zatim, Ibrahimović nije bio sebičan već je proigrao Hakana Čalhanoglua za četvrti pogodak "rosonera". Kod gola koji je postigao, Ibrahimović je nakon što je šutnuo loptu nogom po