Primera: Real ubedljiv protiv Maksimovićevog Hetafea, Luki Joviću samo 10 minuta u pobedi ‘kraljeva’ (video)

Hot sport 04.01.2020  |  Aleksandar Ilić

U drugom meču La Lige u subotnjem programu Real Madrid je gostovao Hetafeu u madridskom derbiju, a ‘kraljevski klub’ je slavio sa 3:0.

Domaćin je meč odlično otvorio, imali su inicijativu i nekoliko polušansi ‘azulonesa’, a Mauro Arambari je u 24. minutu mogao da donese vođstvo Hetafeu. Oprobao je udarac iz šesnaesterca, ali je Tibo Kurtoa vrhunskim refleksom ‘skinuo’ njegov udarac. Deset minuta kasnije David Sorija je loše reagovao u šesnaestercu, ispred njega je glavom raspalio po lopti Rafael Varane, a golman domaćina je pogrešio i lopta se o njega odbila u gol. Nije Hetafe odustajao od svoje