Jović požuteo za minut, ali bar je video teren! Real moćan, Nemanja Maksimović se naigrao i dominirao

Sportal blic 04.01.2020  |  va

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na gostovanju Hetafe 0:3 (0:1) u 19. kolu španske Primere.

Reprezentativac Srbije dobio je priliku u 81. minutu, pošto je zamenio Karima Benzemu. Srbin nije uspeo da se upiše u listu strelaca, a nakon samo jednog minuta na terenu dobio je žuti karton. Ipak u samoj završnici pripremio je sjajnu šansu za Vinisijusa, međutim Brazilac je pogodio spoljni deo mreže. Na drugoj strani odigrao je čitavu utakmicu za Hetafe i bio jedan od najboljih pojedinaca svoje ekipe. Madriđani su do prednosti došli u 34. minutu kada je Varan