Asistencija Lazovića, crveni karton Tomovića, Đuričiću poništen gol

RTS 05.01.2020

Fudbaleri Lacija savladali su u meču 18. kola Serije A u gostima ekipu Breše sa 2:1, golovima Ćira Imobilea. Srpski fudbaler Darko Lazović bio je asistent u pobedi Verone nad SPAL-om, dok je Nenad Tomović zaradio crveni karton u poraženoj ekipi.

Mario Baloteli, u 2020. kao i na startu 2010. godine postigao je prvi gol u Seriji A. Italijanski napadač u dresu Breše u 18. minutu zatresao je mrežu Lacija. Ipak, do kraja prvog poluvremena domaći tim prvo ostaje bez jednog fudbalera na terenu, pošto je Kistana zaradio crveni karton, a potom ostaju i bez prednosti, pošto je sa bele tačke siguran bio Imobile. Isti igrač bio je heroj "orlova", pošto je u sudijskoj nadoknadi postigao još jedan pogodak i doneo