Sećate se panića koji su Nikoljdan dočekali u bedi? Ostali bez brata i oca, a za Božić pokazali koliko srce imaju (foto)

Kurir 07.01.2020
Sećate se panića koji su Nikoljdan dočekali u bedi? Ostali bez brata i oca, a za Božić pokazali koliko srce imaju (foto)

Dvojica braće, Bratislav i Miroslav Panić, kao i njihova majka Dragica iz Milićevaca dočekali su Božić s osmesima na licu, uprkos tragediji koja ih je zadesila prošle godine.

Podsetimo, za šest meseci Panići su ostali bez dva člana, otac je preminuo od raka, a stariji brat se ubio. Godinama su živeli bez struje, a na 350 metara od kuće je bunar odakle su se snabdevali vodom. Krsnu slavu, Nikoljdan, dočekali su nikad žalosniji, ali im se ubrzo sreća osmehnula. Naime, zahvaljujući dobrim ljudima Panićima se život potpuno promenio. Uoči Svetog Nikole njihov rođak Vlade Dragić pokrenuo je akciju da im se pomogne i to je trenutak kada se

Božić »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »