To je pravi ibra! Navijači Milana u delirijumu, Ibrahimović postigao povratnički prvenac! /video/

Sportal blic 11.01.2020  |  Petar Lazić

Fudbaleri Milana prekinuli su niz od tri utakmice bez pobede u Seriji A i savladali Kaljari sa 2:0 u utakmici u kojoj je strelac bio i Zlatan Ibrahimović.

Popularni je postigao povratnički prvenac i postavio konačan rezultat u 64. minutu, nakon 99 zvaničnih minuta po povratku među "rosonere". U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, da bi Kastiljeho odlično proigrao Rafaela Leaa koji je prihvatio loptu u kaznenom prostoru Kaljarija i uz dosta sreće postigao gol. Šutirao je mladi napadač između dvojice štopera rivalskog tima, od zemlju, a nakon odbitka lopta je preskočila Olsena. Sredinom drugog poluvremena i