Aguero najefikasniji stranac Premijer lige i rekorder po het-trik dostignućima (VIDEO)

Vesti online 12.01.2020

U 22. kolu engleskog prvenstva prvak Mančester siti kao gost preslišao Aston Vilu sa 6:1.

Prva dva gola dao je Alžirac Rijad Marez u 18. i 24. minutu. Argentinski as Serhio Aguero je u 28. minutu prvi put zatresao mrežu, zatim je strelac bio i Brazilac Gabrijel Žezus u prvom minutu nadoknade vremena u prvom delu utakmice, a u 57. i 81. minutu Aguero je postigao još dva pogotka. Utešni gol za pregaženog domaćina dao je Holanđanin El Gazi iz penala u prvom minutu zaostavnog vremena. Aguero (31), koji je u Mančester siti stigao iz madridskog Atletika u