Температура кључа: Александра Пријовић објавила снимак са Тајланда: Ужива у масажи на плажи, а испред ње прави рај (видео)
Блиц 13.01.2020 | А.В.,И.М.

Александра Пријовић свакодневно објављује фотографије са одмора на Тајланду и показује колико јој прија одлазак на ову егзотичну дестинацију.
Овога пута је снимком са плаже, где ужива у масажи, показала шта је прави мир. Наиме, Александра је сада са породицом на одмору, а након Дубаија Тајланд је био њихова следећа дестинација, која их је, судећи по сликама које певачица објављује, потпуно опчинила. На снимку је Бренина снајка назначила да је сада тамо температура 32 степена, те да да јој прија сунце, плажа и мир који влада док ужива у традиционалној тајландској масажи. ВИДЕО: Александра Пријовиц са





