Dobre vesti za Partizan! Virtus savladao Darušafaku, briljirao Miloš Teodosić sa jako neobičnim učinkom!

Sportal blic 15.01.2020  |  Blicsport.rs / Sportske.net

Najpre je večeras Partizan deklasirao ekipu Trenta u gostima rezultatom 83:58, a onda je Đorđevićev Virtus u Bolonji savladao tursku Darušafaku rezultatom 83:72.

Ovo je prva pobeda u Top 16 fazi, pošto je na startu ubedljivo poražen od Partizana u Beogradu (99:81), a i Darušafaka ima polovičan učinak posle prva dva kola. je odlično odigrao prvo poluvreme, dobio ga je rezultatom 47:33, a odgovor Darušafake usledio je u trećem kvartalu, kada je ta razlika prepolovljena. Videli su gosti svoju šansu u poslednjoj deonici, bila je primetna i sve veća nervoza na terenu, a na nešto više od pet minuta pre kraja, došlo je do koškanja