NBA - Pobeda Sparsa u San Antoniju, ni nebeski skok Adebaja nije pomogao Majamiju!

Sportske.net 19.01.2020  |  Sportske.net

Ekipa Grega Popovića prekinula niz od četiri uzastopna poraza od tima sa Floride.

Košarkaši San Antonio Sparsa savladali su na domaćem terenu Majami rezultatom 107:102 (28:31, 32:23, 26:30, 21:18). Majami je jako brzo preuzeo inicijativu u prvoj četvrtini u kojoj je u jednom trenuku vodio i dvocifrenom razlikom, da bi na kraju deonice ekipa Grega Popovića ipak smanjila zaostatak na tri poena - 28:31. U nastavku je domaćin zaigrao dosta bolje uspevši da preokrene rezultat koji je na poluvremenu glasio 60:54 za San Antonio. Nastavak meča doneo nam