Liverpul na Enfildu bolji od Junajteda, preokret Barnlija protiv Lestera (video)

Sportski žurnal 19.01.2020

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu Mančester junajted sa 2:0 u 23. kolu Premijer lige

Strelci golova za domaći tim bili su Virdžil Van Dajk u 14. minutu i Mohamed Salah u 93. minutu. „Redsi” su do ranog vođstva stigli posle kornera Trenta Aleksander-Arnolda, kada je Van Dajk glavom šutirao i savladao Davida De Heu. Nastavak meča nastavljen je u istom ritmu, Liverpul je imao inicijativu i stvarao šanse. Još dva gola postogli su domaći igrači, ali su oba poništena. Najpre je Roberto Firmino pogodio, ali je gol poništen zbog kontakta s golmanom