Iznenađenje na "turf muru": Barnli posle preokreta pobedio Lester, Vardi tragičar "lisica"

Sportal blic 19.01.2020  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Barnlija pobedili su Lester posle preokreta rezultatom 2:1 (0:1) u okviru 23. kola Premijer lige.

Nakon 33 minuta igre Lester je došao do prednosti preko Harvija Barnsa koji je odličan kontranapad i solo prodor krunisao pogotkom. Kris Vud je vratio nadu svojoj ekipi u 56. minutu kada se nakon kornera odlično snašao u velikoj gužvi u kaznenom prostoru i matirao nemoćnog Šmajhela. Priliku da novo vođstvo donese "lisicama" imao je Džejmi Vardi. U 68. minutu Ben Mi je napravio faul u kaznenom prostoru, a Entoni Tejlor bez mnogo oklevanja pokazao na belu tačku.