Ludnica u Istanbulu! Zagorac požurio, promašio za pobedu! Darušafaka bolja od crno-belih u Evrokupu

Sportal blic 21.01.2020  |  Blicsport.rs

Košarkaši Partizana izgubili su u trećem kolu top 16 faze Evrokupa od Darušafake sa 65:63.

Ovo je prvi poraz crno-belih u 2020. godini. Partizan je neefikasno otvorio utakmicu. Za pet minuta gosti su samo jednom pogodili obruč, do kraja četvrtine (15-12) svih sedam puta promašili za tri, mada ni Darušafaka nije bila bolja (1/6), uz pet uhvaćenih lopti Jankovića za isto toliko minuta. Posle trojki Zagorca i Jaramaza u 13. minutu nakon osam timskih promašaja, agresivne odbrane, pet primljenih poena za šest minuta, oduzetih lopti i lakih koševa Partizan