Liga 1 - Brukanje "Kneževa", presudio im Srbin, Rajkovićev Rems poražen kod kuće

Sportske.net 25.01.2020  |  Sportske.net

Pet mečeva odigrano je u okviru 21. kola francuskog šampionata u večernjem terminu.

Monako - Strazbur 1:3 (0:1) Fudbaleri Monaka doživeli su težak poraz na svom stadionu. Gosti su poveli u 40. minutu preko Ažurkea, da bi se sa 0:1 otišlo na odmor. Nakon 20ak minuta igre u nastavku, Tomason je povisio na 2:0, da bi u 74. minutu Strazbur poveo i sa 3:0, strelac je ovoga puta bio srpski internacionalac Stefan Mitrović. Lala je centrirao iz kornera, Mitrović je odlično skočio i glavom od prečke poslao loptu u mrežu domaćina. Utešni pogodak za domaće