Цензурисани билборди
Време 31.01.2020

На порталу Н1 је у четвртак објављена вест да је компанија за спољно оглашавање Алма Qуаттро одбила да штампа билборде за кампању "#ДаСеВидиН1".
Наводи се да су "након иницијалног контакта и резервације одређеног броја локација у Београду овој компанији достављена решења за штампу". На билбордима је требало да стоји "Коме смета #ДаСеВидиН1 одмах и свуда", уз опаску да државни оператери троше новац свих грађана. Према наводима Н1 представници Алма Qуаттро су након извесног времена у телефонском разговору одбили овај посао уз образложење да кампања неће ићи, јер они "не желе да улазе у конфликт" и да се






