"Svaki meč maksimalno, jer igramo za zvezdu": Gobeljić objasnio šta znači nositi crveno-beli dres, čak i na pripremama

Sportal blic 01.02.2020  |  Veljko Ivanović

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu nad Ludogorecom 1:0 u trećoj kontrolnoj utakmici u Beleku.

Strelac jedinog pogotka Marko Gobeljić ističe da je ekipa odigrala sjajno prvo poluvreme, te da prvih 45 minuta treba da bude vodilja za crveno-bele. - Svaki gol znači, ali ovo je pripremni period. Dali smo sve od sebe da pobedimo i mi nosimo dres Zvezde i uvek idemo da budemo uspešni. Momci su dobro odradili utakmicu i nastavljamo dalje sa pripremama. Ima dosta trčanja i mi pokušavamo da ispunimo zadatke. Prvi deo je trebalo da bude model. U nastavku smo bili malo