Premijer liga: Liverpul je dovoljno jedno poluvreme da deklasira ‘svece’ (video)

Hot sport 01.02.2020  |  Stefan Smuđa

Liverpul je nastavio da gazi ka tituli šampiona Engleske, a nova ‘žrtva’ je bio Sautempton – 4:0 (0:0).

Tim Jirgena Klopa meč je otvorio vrlo sporo i čak su gosti imali nekoliko šansi u prvom poluvremenu da iznenade ‘crvene’. Nisu ih iskoristili. Liverpul je počeo svoje da pretvara u golove u drugom delu. Već u drugom minutu nastavka Okslej-Čemberlejn je pogodio sa ivice kaznenog prostora i goleada je počela. Već 13 minuta kasnije Roberto Firmino je upisao drugu asistenciju, ovog puta za Džordana Hendersona, a potom je kapiten namestio gol Mohamedu Salahu. Egipćanin