Primera: Trenutak nepažnje je bio dovoljan – Benzema rešio ‘Madrilenjo’ bez srpskih napadača

Hot sport 01.02.2020  |  Stefan Smuđa

U velikom madridskom derbiju Real je savladao Atletiko minimalnim rezultatom – 1:0 (0:0).

Dijego Simeone je ponovo imao taktičke zamisli koje su ubile utakmicu i igru Reala. Stoga ‘kraljevi’ u prvom poluvremenu nisu imali puno izglednih prilika, ali ‘jorgandžije’ jesu, obe preko Hoakina Koree, ali je u jednom navratu pogodio stativu, a u drugom šutirao pored gola. Zinedin Zidan je odgovorio na poluvremenu sa dve izmene i to je odmah dalo rezultat. Posle 11 minuta igre u nastavku dobili smo odlučujući momenat na meču. Po prvi put je odbrana Atletika