Bundesliga: Volfsburg slavio nakon tri poraza, Paderborn zakucan za dno tabele(video)

Hot sport 02.02.2020

Fenjeraš je dočekao Volfsburg, iako je prvi došao do vođstva na kraju je Paderborn poražen rezultatom 4:2.

Domaći tim odlično je počeo meč. Denis Srbeni imao je šansu u 11. minutu, odlično je reagovao Kastils. Usledio je odgovor Admira Mehmedija koji je imao dve šanse, prvo u 16 minutu šutira kraj gola, a potom u 18. uspeva da reaguje Zingerle. Poveo je domaćin golom Bena Zolinskog koji je natrčao na odbitak i doneo radost domaćim navijačima. HOĆE LI GA PRIVUĆI ‘DŽAK PARA’: Al Ahli nezadovoljan trenerom, Milojević ide kod Marka Marina?! Nije dugo trebalo da stigne