Lacio bez milosti, Milanu ne ide bez Ibre, ne pomaže igrač više, razočarala i Atalanta!

Sportske.net 02.02.2020  |  Sportske.net

Posle ubedljive pobede Juventusa u matineu, ovog popodneva odigrane još tri utakmice 22. kola italijanske Serije A.

I, bilo je prilično efikasno. Pogotovo se to odnosi na ekipu Lacija, koja je na svom terenu deklasirala SPAL sa 5:1 i bar nakratko se probila na drugo mesto na tabeli. Sve je u Rimu bilo rešeno u prvom poluvremenu, kada je Lacio poveo sa 4:0, a po dva puta su mrežu gostiju tresli Ćiro Imobile i Felipe Kaisedo. Posle trinaest minuta igre u nastavku, rezervista Adekanje se pobrinuo za ''petardu'', nedugo pošto je ušao u igru umesto Kaiseda, a poraz SPAL-a je