Uhapšen novosadski perverznjak!
Mondo 04.02.2020 | mondo.rs

Novosadska policija uhapsila je muškarca (59), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju.
Novosadska policija uhapsila je muškarca (59), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju. Sumnja se da je on, mobilnim telefonom, juče fotografisao petnaestogodišnju Novosađanku u svlačionici jednog sportskog kluba. Maloletnica se, kako se saznaje, tuširala posle treninga, kada je primetila da je čovek fotografiše, i odmah je o tome







![Zrenjanin danas na nogama: Studenti prikupljaju potpise, građani čekaju u redovima na sve 4 lokacije [FOTO] Zrenjanin -…](https://nstatic.net/149/41134149tzsnyv.jpg)
