(VIDEO) Jokić voli januar i februar, na asistenciju od tripl-dabla za tri četvrtine: Nova osveta Portlandu…

Nedeljnik 05.02.2020  |  Nedeljnik.rs

Denver Nagetsi su se ozbiljno naljutili kada ih je Portland prošle godine pobedio u polufinalnoj seriji Zapadne konferencije i sada kada god se sretnu, izabranici Majkla Melouna pobede.

I to baš pobede. Sinoć je bilo ubedljivo i moglo je da se prekine već na poluvremenu, na kraju 127:99. Utakmica je rešena u prve dve četvrtine kada su Nagetsi primili ukupno 38 poena, što je zaista respektabilan podatak, naročito ako se zna da su potrošnju u odbrani uspevali da nadomeste u napadu, pa su za dve četvrtine postigli 64 poena. Minus od 26 poena za tim Blejzersa bio je nedostižan, a 20 poena Mekaluma i 21 poen Lilarda nisu bili dovoljni ni da se prednost