Bl: Eksplozija u Leverkuzenu, sedam golova, preokreti, pobeda Bajera, ali je vest večeri da Haland nije pogodio!

Hot sport 08.02.2020  |  Darko Noveski

U derbiju 21. kola Bundeslige Bajer je u Leverkuzenu sa 4:3 (2:2) pobedio Borusiju iz Dortmunda i zaustavio je u borbi za titulu.

Prštalo je večeras u Leverkuzenu, sedam golova i pobeda Bajera. Ali, to nije vest večeri, ona glasi da od sedam pogodaka nijedan nije bio delo Erlinga Halanda. ‘Apotekari’ su poveli u 20. minutu, Amiri je izbacio Volanda, a ovaj u situaciji jedan na jedan bio sjajan – 1:0. Ipak, na izjednačenje gostiju čekalo se svega dva minuta, Sančo je izveo korner, a Humels je pogodio glavom – 1:1. U 33. minutu prvi preokret, Emre Džan je postigao gol za TV špice 1:2. Tu nije