Neverovatni Siniša: Iz bolnice na klupu - Mihajlović predvodio Bolonju do velike pobede u Rimu

Večernje novosti 07.02.2020  |  Novosti online

Kada je on u svlačionici ili pored terena, razlika je vidljiva - poručio je Rodrigo Palasio

Iz bolnice na klupu Bolonje! Siniša Mihajlović je predvodio ekipu u velikoj pobedi protiv Rome u Rimu u utakmici 23. kola Serije A (3:2). Bolonja je povela golom Rikarda Orsolinija u 16. minutu. Na 1:1 je autogolom izjednačio Stefano Densvil, ali je Bolonja samo četiri minuta kasnije stigla vratila prednost golom Muse Baroua. Isti igrač je u 51. minutu povisio na 3:1, a konačan rezultat postavio je Henrih Mhitarjan u 72. minutu. - Kada je Siniša na klupi to nam