Железничар фуриозно против Црвене звезде, упркос организованом навијању за Београђане

Јужне вести 09.02.2020  |  М. Јовановић Јужне вести

Први званични меч у хали "Чаир" у 2020. години рукометаши Железничара ће и те како памтити по добром - реванширали су се Црвеној звезди за пораз у првом делу сезоне, и то у великом стилу.

Пред 1.800 гледалаца и уз организовано навијање за београдски клуб, Нишлије су славиле са 31:19, а посебно су доминантни били у првом полувремену, у коме су примили само шест голова. Чак четири минута било је потребно црвено-белима да по први пут на мечу затресу мрежу ривала. До тада је домаћин већ водио са 3:0. Ређали су се пред голом Београђана Ђорђе Спасић, Александар Павловић, Вељко Станојевић, Владимир Јевтић, Александар Стојановић, па Борис Радивојевић и