Serija a: Lacio iskoristio kiks Juventusa, Leće iznenadio Napoli, Pandev strelac u trijumfu Đenove

Večernje novosti 09.02.2020  |  Beta

Đenova je prva u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 19 bodova. Kaljari je nastavio niz bez pobede i zauzima 10. mesto na tabeli sa 32 boda

Fudbaleri Lećea pobedili su danas na gostujućem terenu Napoli sa 3:2, u utakmici 23. kola italijanskog prvenstva. Gosti su poveli u 29. minutu golom Đanluke Lapadule, a u 48. minutu izjednačio je Arkadijuš Milik. Fudbaleri Lečea ponovo su poveli u 61. minutu golom Lapadule, dok je treći gol postigao Marko Mankosu. Konačan rezultat postavio je Hose Kaljehon u 90. minutu. Leće je, posle druge uzastopne pobede, ukupno pete, prvi iznad crte, na 17. mestu sa 22 boda.