Nokautirao Milan, pa zlatana "povukao za nos"! Lukaku posle derbija rešio da baš provocira Ibrahimovića!

Sportal blic 10.02.2020  |  Darko Nikolić

Pobeda u gradskom derbiju nad Milanom (4:2) i to posle dva pogotka zaostatka, dovela je do vrlo zanimljive reakcije strelca poslednjeg gola na meču, Romelua Lukakua.

Nakon što je poveo posle preciznih šuteva koje su uputili Ante Rebić i , sve se promenilo u drugom delu meča. Za samo deset minuta Marcel Brozović i Matijas Većino su poravnali rezultat, 20 minuta pre kraja Stefan de Vrij je doneo prednost "nerazurima", da bi u sudijskoj nadoknadi vremena Lukaku postavio konačan rezultat. Posle toga je na društvenim mrežama poručio: "Novi kralj je u gradu". Imajući u vidu da je Ibrahimović sebe neretko tako nazivao (istina, češće