Derbi dela madonina za pamćenje! Ludnica u Milanu, Inter posle neverovatnog preokreta savladao gradskog rivala i poslao nikad jasniju poruku Juventusu

Sportal blic 10.02.2020  |  va
Derbi dela madonina za pamćenje! Ludnica u Milanu, Inter posle neverovatnog preokreta savladao gradskog rivala i poslao nikad…

Fudbaleri Intera posle velikog preokreta pobedili su velikog rivala Milan 4:2 (0:2) u utakmici 23. kola italijanske Serije A, te ostali na deobi prvog mesta sa istim brojem bodova kao i Juventus.

Spektakularan meč viđen je na stadionu "Đuzepe Meaca" u kome smo videli dva različita poluvremena, mnoštvo šansi i naravno - drame. Inter je šampionski izašao kao pobednik, u trijumfu koji će dugo boleti "rosonere", a tako se nije činilo posle prvih 45 minuta igre. Milan je dominirao terenom, imao dva gola prednosti više nego zasluženo tako što su Ante Rebić i Zlatan Ibrahimović iskoristili velike greške Interove odbrane. Tada je delovalo da će Konteova četa