Barselona stigla Real: Šampion prekinuo sjajan niz Hetafea, Albanac sedeo na klupi (video)

Kurir 15.02.2020

Fudbaleri Barselone pobedili su danas na svom terenu Hetafe sa 2:1, u utakmici 24. kola španske lige i izjednačili se sa Real Madridom na prvom mestu na tabeli.

Real će, međutim, imati priliku u nedelju uveče da se ponovo "odlepi" od Barse na meču sa Seltom. Šampion Španije je protiv Hetafea poveo u 33. minutu golom Antoana Grizmana, a šest minuta kasnije prednost je udvostručio Serhi Roberto. Konačan rezultat postavio je Anhel u 66. minutu. World class pass, world class finish. Happy to see Messi-Griezmann partnership!