Džudistkinje pirotskog Kluba osvojile zlatne medalje i kvalifikovale se za Državno prvenstvo

Plus online 16.02.2020  |  Pirot Plus Online

U subotu 15.februara u sportskoj hali u Požarevcu održano je prvenstvo Centralne Srbije za kadete i kadetkinje.

Judo klub Pirot predstavljalo je troje takmičara. Devojke su ovog puta bile veoma uspešne i sa dva zlata se kvalifikovale za Državno prvenstvo koje će biti održano sledeće subote u Beogradu. Nadja Antić u +70 i Danica Ćirić do 52 kg su odličnim borbama zauzele prva mesta u svojim kategorijama. Aleksa Petrović je izgubio meč u prvom kolu bez kasnijeg prava na borbu u repasažu. Ono sto je najbitnije da takmičari pirotskog kluba nastavljaju sa odličnim rezultatima,