Minimalac Atletika protiv Liverpula, nestvarni Haland srušio PSŽ!

RTV 18.02.2020  |  RTS

MADRID - Utakmicama u Madridu i Dortmundu počela je nokaut faza Lige šampiona. Atletiko minimalnim rezultatom savladao ekipu Liverpula, golom Saula u četvrtom minutu. Borusija slavi Erlinga Halanda, koji je sa dva pogotka doneo trijumf "milionerima" protiv Pari Sen-Žermena. Revanš mečevi dva duela osmine finala elitnog takmičenja na programu su 11. marta.

Fudbaleri Atletika pobedili su u Madridu Liverpul rezultatom 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Jedini pogodak za Madriđane postigao je Saul Nigez već u četvrtom minutu utakmice. Liverpul je meč završio bez šuta u okvir gola protivnika. Domaći su do prednosti došli već u četvrtom minutu utakmice nakon prvog kornera koji je izveo Koke. Stefan Savić je samo zakačio loptu, ali se ona odbila od neopreznog Fabinja i kroz gužvu našla put do Saula Nigeza