Premijer liga: Minimalac Sitija na ‘King Pauer’ stadionu, spasilac je Žezus (video)

Hot sport 22.02.2020  |  Stefan Smuđa

Derbi 27. kola engleske Premijer lige pripao je Mančester sitiju, koji je slavio protiv Lestera u gostima rezultatom 1:0 (0:0).

Lester je meč otvorio odličnom šansom za Džejmija Vardija, koji je na startu pogodio stativu, a na drugoj strani pretili su Rijad Marez i Ilkaj Gundogan. Serhio Aguero je postigao gol u finišu prvog poluvremena, ali je on poništen zbog ofsajda. Potom je Siti ‘dodao gas’ u nastavku susreta. Najpre je priliku imao Kevin de Brujne, ali je u najbolju propustio Aguero, koji je u 62. minutu imao penal, ali je Kasper Šmajhel odbranio. I konačno u 80. minutu smo dočekali