Fudbal: Spartak posle preokreta do trijumfa protiv Voždovca

Subotica.com 22.02.2020  |  Subotica.com

Spartak Ždrepčeva krv osvojio je tri boda na neugodnom gostovanju protiv Voždovca i to posle preokreta. Vodili su Beograđani sa 2:0 posle dva kaznena udarca, a onda je „golubovima“ bilo dovoljno šest minuta da prokrenu rezultat i ostvare važnu pobedu.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pobedili su Voždovac u Beogradu sa 3:2 posle preokreta u 22 kolu Linglong Superlige Srbije. Domaći tim je poveo sa 2:0 sa bele tačke golovima Nikolića, a onda su se Subotičani razigrali od 70. minuta i stigli do pobede sa tri gola postignuta za šest minuta. Početak meča obeležila je prilika Gojkova, ali je Ilić bio na mestu i sprečio da Subotičani povedu. Usledilo je ispitivanje snaga bez povoljnih prilika i da se uputi šut ka golu,