Majstorija Marsijala obeležila pobedu Đavola: Junajted bolji od Votforda (VIDEO)

Vesti online 23.02.2020

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Votford sa 3:0 (1:0) u 27. kola engleske Premijer lige.

Popularni Crveni đavoli poveli su u 42. minutu. Ben Foster je najpre oborio Bruna Fernandeša, sudija Etkinson je pokazao na kreč, Portugalac je potom uzeo loptu u ruke, namestio je na kreč i nakon karakterističnog zaleta pogodio mrežu „Stršljenova“ za 1:0. To je ujedno bio i rezultat prvog dela igre, da bi nakon osam minuta igre u nastavku gosti dolaze do izjednačenja preko Troja Dinija. Ipak, u VAR sobi su odlučili da ponište gol zbog igranja rukom od strane Krega