Rukomet: Spartak i Proleter podelili bodove

Subotica.com 24.02.2020  |  Subotica.com

Spartak je osvojio bod u derbi meču sa zrenjaninskim Proleterom, odigravši nerešeno 26:26, u 18. kolu Superlige Srbije. Bolji je bio domaći tim, ali je pobeda izostala u samom finišu kada su Zrenjaninci poravnali rezultat sa sedam metara.

Prvi deo utakmice protekao je u izjednačenoj igri. Spartak je imao prednost od tri gola, a onda su gosti uspeli da izjednače kod rezultata 4:4. Nisu se opuštali Subotičani ponovo se sutekli prednost, a onda je usledila dobra serija Proletera i preokret rezultata 9:10. Ipak, prvo poluvreme domaći tim je rešio u svoju korist - 14:12. U nastavku su se razigrali Subotičani, a dve dobr odbrane Arđelana dodatno su motivisale njegove saigrače koji posle gola Kojadinovića