Nekada veliki prijatelji i saigrači iz reprezentacije, a onda ih fatalna crnka zavadila! Više od penala, više od igre - osveta (foto)

Alo 27.02.2020  |  alo.rs/M.D.
Nekada veliki prijatelji i saigrači iz reprezentacije, a onda ih fatalna crnka zavadila! Više od penala, više od igre -…

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Real Madrid posle preokreta rezultatom 2:1 na stadionu "Santijago Bernabeu"

Spektakularna utakmica je viđena u Madridu, a domaćinu je pao mrak na oči u svega nekoliko minuta! Prvo je Gabriel Žesus izjednačio, da bi posle minut-dva Karvahal napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru, pa su gosti dobili priliku da se vrate kući sa ogromnom prednošću u Mančester! Odgovornost je preuzeo Kevin De Brujne, jedan od najboljih vezniih igrača na svetu i predvodnik reprezentacije Belgije. Na drugoj strani je bio njegov saigrač iz reprezentacije Tibo