Skupo koštali promašaji

Vesti online 04.03.2020  |  M. Ninović

Fudbaleri Vudvil Beograda nisu se proslavili u gostima u 2. kolu Prve državne lige Južne Australije. Rezultatski ubedljivom porazu od Adelajd Viktorija (3:0) najviše su kumovali neshvatljivi promašaji fudbalera srpskog kluba u prvom delu igre. U petak sa Lavovima Osetno oslabljeni Rezultati 2. kola

Pre nego što je domaćin načeo mrežu Beograda u 36. minutu, naš tim je komotno mogao i morao da vodi s nekoliko golova razlike. Ziceri kakve su imali igrači Beograda zaista se retko kad ne koriste. Ispostavilo se kasnije da je i ovog puta stigla kazna za sve te promašaje. Utakmica je odigrana na terenu Rašford Rizerv, a golove su postigli Fombason u 37, Makoki u 68. i Džamal u 90. minutu. Trener Beograda Demijen Mori je za meč sa Adelejd Viktorijem imao na