Brutalna partija i gol bena: El Fardu dominirao u Šapcu, a ovom majstorije iz slobodnog udarca golmana je zakucao za zemlju /video/

Sportal blic 07.03.2020  |  Aleksandar Knežević
Brutalna partija i gol bena: El Fardu dominirao u Šapcu, a ovom majstorije iz slobodnog udarca golmana je zakucao za zemlju…

Reprezentativac Komorskih Ostrva, El Fardu Ben, Odigrao je fenomenalno poluvreme u Šapcu.

On je u 25. kolu Superlige, na gostovanju Crvene zvezde Mačvi, za manje od 20 minuta postigao dva gola i upisao jednu asistenciju, a najlepši detalj u prvih 45 minuta, viđen je u 19. Ben je nakon prekršaja nad Milanom Pavkovim, sa ivice kaznenog prostora šutirao direktno na gol, a čuvar mreže, Mladen Živković samo je posmatrao kako lopta prolazi pored njega. Crveno-beli su na pauzu otišli sa velikom razlikom od 3:0, a do kraja su lako iskontrolisali rivala. Možda