Bundesliga: Ume Haland i da asistira, ali i da promaši zicer, Borusija iz Dortmunda bolja od imenjaka iz Menhengladbaha (video)

Hot sport 07.03.2020  |  Aleksandar Ilić
Bundesliga: Ume Haland i da asistira, ali i da promaši zicer, Borusija iz Dortmunda bolja od imenjaka iz Menhengladbaha…

U poslednjem meču dana 25. kola Bundeslige Dortmund je na gostovanju savladao Menhengladbah rezultatom 2:1.

Ovom pobedom ‘milioneri’ su na drugoj poziciji preskočili Lajpcig koji je remizirao sa Volsfurgom (0:0) Poveli su gosti već u osmom minutu meča, Haland je odlično proigrao Torgana Azara i pokazao je da ume i da doda, ne samo da postiže golove. Dok je Azar uspeo da zatrese mrežu domaćeg sastava. Mirno je bilo do kraja poluvremena, a u 50. minutu Šdindl je nakon kornera bio lucidan i sa peterca je poravnao. Uveo je Favr Sanča koji je u 71. minutu asistirao Hakimiju