Farmaceuti „demolirali“ srpski Ajntraht, kiks Lajpciga, Grujić zakucan za klupu (VIDEO)

Vesti online 07.03.2020

U tradicionalnom terminu od 15:30 rezervisanom za Bundesligu, odigrano je pet mečeva 25. kola nemačke Bundeslige, a nbajviše pažnje privukao je duel Bajer Leverkuzena i Ajntrahta.

„Srpski“ Ajntraht doživeo je ubedljiv poraz na gostovanju od 4:0. Kai Haverc prvi je zatresao mrežu rivala, i to, u četvrtom minutu. Samo deset minuta kasnije Karim Belarabi duplirao je prednost, na asistenciju Paulinja. Drugo poluvreme obeležio je upravo Paulinjo, sa svoja dva pogotka u 49, pa u 55. minutu za konačnih 4:0. Bundesliga, 25. kolo Lajpcig je nastavio sa lošim partijama, pa je tako odigrao bez golova, 0:0, na gostovanju Volfsburgu. Ovaj rezultat