Posle skandala, utakmica ipak odigrana u Budvi: Partizan poražen od Primorca, crno-beli moraju u baraž za opstanak!

Kurir 08.03.2020

Vaterpolist Partizana poraženi od Primorca sa 9:10 u Budvi u direktnoj borbi za opstanak u regionalnom takmičenju.

Kotorani su tako izborili opsatanak u A1 ligi, dok će Partizan morati u braž sa trećeplasiranom ekipom iz A2 lige, tj. timom Prijomra. Primorcu je za opstanak bio dovoljan i bod, ali su gosti od finiša druge četvrtine preuzeli vođstvo, dugo je i izgledalo da su bliži opstanku... Crno-beli su u poslednji kvartal ušli sa dva gola viška, ali to im nije bilo dovljno pošto su u poslednjoj četvrtini poraženi sa 3:0. Perković je s tri pogotka predvodio crnogorski tim,