Fudbal: Čukarički ubedljiv protiv Spartaka

Subotica.com 08.03.2020  |  Subotica.com

Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da nastave dobru seriju bez poraza od starta prolećnog dela. Čukarički je bio neumoljiv i na Banovom brdu slavio protiv Subotičana. U utorak sledi Kup meč protiv Partizana, a već za vikend protiv Vojvodine u Subotici.

Spartak Ždrepčeva krv upisao je prvi poraz u nastavku šampionata. Čukarički je bio bolji i slavio sa 4:1 u meču 25. kola Linglong Superlige Srbije. Već u prvom poluvremenu domaći tim je rešio pitanje pobednika postigavši tri gola. Probudio je nadu Denković u svom timu da bi mogli bar do boda, ali to je bio jedini pogodak Subotičana i bodovi su ostali na Banovom brdu. Posle izgubljene lopte Spartaka, Birmančević je iz kontre doveo Čukarički u vođstvo. Šutirao je