Partizan odneo ceo plen sa "krova": Voždovac pokazao zube, evrogol Stojčeva nedovoljan za "zmajeve"

Sportal blic 14.03.2020  |  Petar Lazić

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac u 26. kolu Superlige Srbije rezultatom 1:2 (0:0).

Pred praznim tribinama na "krovu" usled korona virusa zbog kojeg je navijačima zabranjen dolazak na utakmice, crno-beli su ostvarili 18. trijumf u ovogodišnjem šampionatu. Strelci za goste bili su Aleksandar Šćekić i Bojan Matić u 62. odnosno 65. minutu, dok je za domaće maestralan gol postigao Miloš Stojčev. Prvo poluvreme na krovu proteklo je bez golova, ali je prilika za to bilo. Već posle 10 minuta, priliku za izabranike Save Miloševića imao je Takuma Asano,