Superliga: Tišina ‘krova’ više prijala Partizanu! Tri ekspresna gola, slavili crno-beli

Hot sport 14.03.2020  |  Aleksandar Ilić

Fudbaleri Partizana slavili su sa 2:1 na gostovanju Voždovcu u okviru 26. kola Superlige Srbije.

U nekarakterističnoj atmosferi bolje su se snašli igrači crno-belih, mada je i Voždovac poikazao želju i kvalitet, ali će pobedu morati da traži u nekom narednom meču. Prvu ozbiljnij u priliku imao je Asano u 10. minutu kada je izašao sam pred Marka Ilića, a čuvar mreže domaćih odlično je reagovao. Crno beli su u nastavku imali incijativu. Ipak, nijedan tim nije pokazao ništa konkretno. Tako je bilo sve do 28. minuta. Tada je Georgijevski iskoristio pas