Sreća opet okrenula leđa

Vesti online 16.03.2020  |  R. Erceg

Beli orlovi iz Boniriga su u 2. kolu NPL 2 podelili megdan sa komšijskim Mauntiz Vonderersima i – podelili bodove. Ova uzbudljiva utakmica odigrana je na terenu Valentajn parka, sedištu Fudbalske federacije NSW, a završena je rezultatom 2:2. Braunov „potpis“ Pavićević čeka šansu

Obe ekipe su bile željne pobede jer su doživele poraze na otvaranju prvenstva. Bonirig je, kao favorit u ovom meču, krenuo silnije. Već u 1. minutu Armson se našao sam oči u oči sa protivničkim golmanom, ali je šutirao preko gola. Ali, u 8. minutu naši igrači su potrčali jedan drugome u zagrlja: posle prodora po sredini kapiten Miler je oštro šutirao, golman domaćina uspeo je da kratko odbije loptu, pravo do noge Asmira Kadrića koji je šalje u mrežu za vođstvo