Beogradu samo bod

Vesti online 18.03.2020  |  M. N.

Fudbaleri Vudvil Beograda su u 4. kolu Prve državne lige Australije na svom terenu „Frenk Mičel Park“ ugostili ekipu Plejford Sitija i osvojili su samo bod, pošto je susret završen 1:1. Rezerve bez mane Sledeća Birkala Kup pod upitnikom 4. kolo

Naš tim je bio u rezultatskom minusu jer su gosti pogotkom Rajana vodili od 44. minuta. Za Plejford je bio dosuđen i jedanaesterac koji, na sreću, nije uspeo da iskoristi. Beograd je u drugom poluvremenu zaigrao znatno angažovanije, uspeo da izjednači u 63. minutu autogolom Mapora i tako izborio remi, ali su navijači na kraju ipak bili nezadovoljni jer njihovi ljubimci nisu uspeli da izbore zasluženu pobedu. Trener Beograda Dajmijen Mori za ovaj meč imao je na