Bajern petardirao „srpski“ Ajntraht: Derbi sa Dortmundom najavljuje šampiona Bundeslige

Vesti online 23.05.2020

Fudbaleri Bajerna ubedljivo su danas savladali Ajntraht iz Frankfurta sa 5:2 (2:0) u derbiju 27. kola Bundeslige i sačuvali „plus četiri“ u odnosu na Borusiju iz Dortmunda.

Bajern je prosto „pregazio“ goste, iako se u jednom trenutku činilo da je Ajntraht bio blizu senzacije. Posle 45 minuta domaćin je imao sigurnih dva gola razlike preko Leona Gorecke i Tomasa Milera, odmah na startu drugog dela pogodio je Robert Levandovski i ništa nije ukazivalo na dramu. Ipak, u roku od samo tri minuta austrijski defanzivac Martin Hintereger pogodio je dva puta nakon dva kornera i „udahnuo život“ Ajntrahtu. Kratko je to trajalo pošto je njegov