Čudesna utakmica u Nemačkoj: Fortuna imala 2:0 do 88. minuta, pa osvojila samo bod

Sportal blic 24.05.2020  |  P. L.

Ekipe Kelna i Fortune podelile su bodove u 27. kolu Bundeslige, pošto je meč završen rezultatom 2:2.

Keln je do boda došao zahvaljujući golu u sudijskoj nadoknadi, a uprkos neiskorišćenom penalu tokom utakmice. Iako je Keln u prvom poluvremenu imao više vremena loptu u nogama, gosti iz Dizeldorfa su imali više šansi. Fortuna je do prednosti došla u 41. minutu, golom Kenana Karamana, piše Sport klub. Uzbudljivo je bilo početkom drugog dela utakmice. Erik Tomi je bio neoprezan u kaznenom prostoru, pa je dosuđen penal za Keln u 59. minutu. Mark Ut je izveo