Povezane vesti

Čudesna utakmica u Nemačkoj: Fortuna imala 2:0 do 88. minuta, pa osvojila samo bod

Sportal blic 24.05.2020
Ekipe Kelna i Fortune podelile su bodove u 27. kolu Bundeslige, pošto je meč završen rezultatom 2:2. Keln je do boda došao zahvaljujući golu u sudijskoj nadoknadi, a uprkos neiskorišćenom penalu tokom utakmice. Iako je Keln u prvom poluvremenu imao… »
Ludilo u Bundesligi: Keln od 0:2 i promašenog penala do boda protiv Dizeldorfa u završnici

Večernje novosti 24.05.2020
U meču prepunom uzbuđenja viđena četiri gola. Na kraju bez pobednika - 2:2. Fantastična utakmica za kraj bundesligašog fudbalskog dana. Keln i Dizeldorf su remizirali - 2:2. Delovalo je da će i treći meč u najjačoj ligi Nemačke biti završen… »