Ovo se baš retko viđa: Spakovao četiri gola za 14 minuta. Tri iz slobodnih udaraca! A i za peti je asistirao /video/

Sportal blic 25.05.2020  |  Dr. P.

Nakon što je prošao glavni talas korona virusa fudbal se polako vraća na evropske terene.

Nastavila se , uskoro će još nekoliko šampionata, a već tri kola odigrana su u ovogodišnjem prvenstvu Farskih ostrva. Ta liga ne spada u najatraktivnije u Evropi, ali juče se na utakmici Argir - HB dogodilo nešto što se zaista retko viđa. Gosti su slavili sa 5:0, a četiri gola (i jednu asistenciju) upisao je 21-godišnji napadač Adrian Justinusen. Ni to ne bi bila toliko velika vest da Justinusen nije sva četiri gola postigao za 14 minuta. Ne bi ni to bila toliko